نتایج جستجو برای عبارت :

احتمال بالای تولید بوگاتی شیرون لانگ تیل

روزی چند تسبیح دمِ "لعنت بر جبر جغرافیایی" می‌گیرم. فکر کن هر شب به جای یار، بالشت بزرگت را در آغوش بکشی و خودت را گول بزنی که "فکر کن یار است!"، و صبح با نوازش یادش بیدار شوی. صدایش را بشنوی و به ترسیم چشمان زمردینش بپردازی. حسرتِ یک لمس دستانش به دلت بماند و به وصال نرسی...بیچاره های لانگ دیستنس، محصور شده در -قفس- اعداد و ارقامِ مختصات جغرافیایی، هرروز با خیالِ بودن دلبر و نبودنش، مرگی دمادم را تجربه می‌کنند..

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
امروز با یکی از دوستام که تمایل به شروع یک رابطه عاطفی باهام داشت ، بهم زدم و بهش گفتم لطفا دیگه بهم پیام نده و همه چیز تمامه.
دلیل این کارم هم انتظاراتی بود که همش برام ایجاد میشد ، مثلا فک کن خیلی ناراحت بودم و فک میکردم وظیفه شه که اون بدونه من چمه :)) ی سری دلایلم هم این بود که همش باید براش ی سری چیزای بدیهی رو توضیح میدادم و بهش میگفتم ببین من درس دارم ، حواسم پرت میشه و چرا اینقدر پیام میدی.. ی سری زمانا هم که آنلاین نبودم مدام میپرسید چرا آن
دانلود فیلم Long Shot 2019 به فارسی : لانگ شات با لینک مستقیم
ژانر: کمدی
محصول کشور : آمریکا 
کیفیت: 720p BRip و 1080p
سال تولید: 2015
خلاصه داستان: داستان در مورد فردی بیکاری است که به سراغ دوست دوران کودکی‌اش شارلت فیلد می رود. شارلت فیلد وزیر امور خارجه است که بنا دارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود ...
ادامه مطلب
دانلود فیلم Long Shot 2019 به فارسی : لانگ شات با لینک مستقیم
ژانر: کمدی
محصول کشور : آمریکا 
کیفیت: 720p BRip و 1080p
سال تولید: 2019
خلاصه داستان: داستان در مورد فردی بیکاری است که به سراغ دوست دوران کودکی‌اش شارلت فیلد می رود. شارلت فیلد وزیر امور خارجه است که بنا دارد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود ...
ادامه مطلب
چگونه با عکاسی از فشفشه «جرقه های آتش» را در عکس های خود ثبت کنیم؟ با
نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر – Long exposure) و حرکت دادن فشفشه یا به
اصطلاح نقاشی با نور فشفشه در حین اینکه شاتر باز و عکس در حال ثبت شدن
است. ایده نقاشی با نور خوبی است نه؟ برای نوردهی طولانی باید یک سرعت شاتر
آهسته (مثل ۴ ثانیه یا بیشتر – یا عکاسی در حالت bulb) تنظیم نمایید. برای
عکاسی نقاشی با نور با فشفشه به یک دوربین DSLR یا هر دوربینی دارای
نوردهی دستی نیاز دارید البته با دوربی
شرکت چینی تولید تایر و لاستیک لانگ مارچ
شرکت چاویانگ تایر و لاستیک لانگ مارچ Chaoyang Long March Tyre Co در ژانویه سال 2003 تاسیس شد.
این شرکت تولید لاستیک در واقع با خرید شرکت قدیمی لیاونینگ Liaonin که در سال 1996 تاسیس شده بود، توانست به عرصه تولید لاستیک وارد شود. ظرفیت تولید سالانه از 350،000 مجموعه به 2،800،000 مجموعه در حال حاضر توسعه یافته است.
شرکت تولید لاستیک لانگ مارچ در حال حاضر 1600 پرسنل و کارمند دارد.
استاندارد های شرکت لاستیک لانگ مارچ شامل:
GJB9001B-2009
ISO90
دانلود کتاب نخستین درس احتمال شلدون راس

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبکتاب نخستین درس احتمال a first course in probability شلدون راسriazisara.ir › post۶ بهمن ۱۳۹۶ - کتاب نخستین درس احتمال ویرایش هشتم (A FIRST COURSE IN PROBABILITY) در این پست می توانید فایل pdf کتاب "اولین درس احتمال" به زبان ...دانلود ترجمه فارسی کتاب نخستین درس احتمال شلدون راسstatistics94.blogfa.com › postعنوان فارسی : نخستین درس احتمال عنوان انگلیسی : A First course in Probability نویسنده : شلدو

پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ-1996
پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ1996
مشخصات فایل

تعداد صفحات
6

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
پرسشنامه

توضیحات کامل
پرسشنامه سبک های حل مساله (PSS) کسیدی و لانگ-1996
مقیاس سبک های حل مساله را کسیدی و لانگ در سال 1996 طی دو مرحله ساختند و دارای 24 پرسش است که شش عامل را می سنجد و هرکدام از عوامل دربرگیرنده چهار ماده آزمون می باشند
این پرسشنامه به خوبی می تواند آسیب پذیری فرد را در براب
1️⃣باعث شکستن محفظه ساچمه ها میشود و خودرو دیگر حرکت نمی کند.
2️⃣درصورت شکستن , احتمال قفل کردن فرمان وجود دارد وکنترل خودرو از دست شما خارج می شود.
3️⃣در صورتی که سرعت خودرو زیاد باشد احتمال اسیب رسیدن به گیربکس وجود دارد.
4️⃣دربعضی موارد احتمال چپ کردن خودرو نیز میباشد.
با سلام،مهندس افشار هستم.
برای سفارش ادیت عکس و ویدئو از روش های زیر استفاده کنید:
همراه : 09380858006   علیرضا افشاری
با همین شماره در تلگرام و واتساپ درخدمتم
در اینستاگرام پیج     graphic_saz     را میتوانید دنبال کنید
در تلگرام نیز کانال    graphic_saz     را میتوانید دنبال کنید
آیدی تلگرام و واتساپ :        alirezaafshari021 
قرار بود یادداشت امروز به موضوع دیگری اختصاص یابد. دیدن این فیلم اما ماجرا را عوض کرد. نمی‌شود ازش گذشت. فیلم خوبی است. به شدت خوب.فیلم را امروز بعداز ظهر دیدم. دوست دارم توضیح فیلم را از صحنه آخر شروع کنم: صدای کشیش می آید: «ادی!» می‌دانیم کشیش مرده است، پس صدا چیست؟ بار دیگر صدا می آید: «ادی، تو آزادی. دروازه بازه». نمایی از چهره پیروزمندانه ادی می‌بینیم و فیلم ناگهان تمام می شود. انگار مرگ ادی ورود به دنیایی است که دوربین قادر نیست چیزی از آن
هفته‌ای که گذشت برای دنیای خودرو بسیار جنجالی و مهم بود چرا که نسخه‌ای اصلاح شده از بوگاتی شیرون توانست به سرعت 490.484 کیلومتر در ساعت برسد. اگرچه بوگاتی به جزئیاتی درباره‌ی این خودرو و همچنین چگونگی دست‌یابی به رکورد یاد شده اشاره داشت اما هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره‌ی عرضه‌ی این خودرو منتشر نکرد.
متخصصان مهندسی شاسی در شرکت دالار به شکل‌گیری بدنه‌ی لانگ تیل شیرون مورد بحث کمک کرده‌اند. تغییرات اعمال شده باعث می‌شود طول بدنه‌ این خودر
Shirazart.blog.ir 
*این اصطلاح از حدود ۱۹۶۰ برای توصیف نمایشی با ساختار آزاد یا منسجم ، یا ترکیبی از حرکات فیزیکی ، اصوات ، تغییر و تبدیل مواد ، هم کنشی با یک محل خاص انجام نمی شود ، و به عنوان یک اثر هنری به صورت مستقیم یا از طریق مستند سازی ارائه می گردد .هنر کنشی شکل تکامل یافته ی هنر هپنینگ است ، اما کمتر جنبه ی نمایشی دارد .برای مثال هنرمندی چون ریچارد لانگ مسافت مشخصی را در روز و در مسیر خاصی قدم می زند ، و نتیجه ی حاصله را با خطوطی بر روی نقشه ترسیم
دانش آموزان عزیز  پایه یازدهم ریاضی یک جزوه عالی از فصل3 کتاب آمار و احتمال ( یعنی آمار توصیفی ) برای دانلود قرار داده شده است. امید است که با مطالعه آن و تطبیق مطالب جزوه با کتاب درسی درک خوبی از این فصل داشته باشید. ضمنا تمرینات نیز حل شود.
دریافتعنوان: جزوه فصل3 کتاب آمار و احتمال 11ریاضیحجم: 626 کیلوبایتتوضیحات: جزوه و درسنامه فصل3 کتاب آمار و احتمال 11ریاضی - آمار توصیفی 

روز پزشک چه روزی است؟
تاریخ دقیق روز پزشک در ایران 1 شهریور ماه می باشد که زاد روز پزشک بزرگ ایرانی ابن سینا نیز می باشد.
 در آمریکا 30 مارس برای بزرگداشت پزشکان و تقدیر از خدمات ارزنده آنها اختصاص داده شده است، به گونه‌ای که در این تاریخ و سال 1842 دکتر لانگ برای نخستین ‌بار داروی بیهوشی «اتر» را در عمل جراحی به عنوان بیهوش ‌کننده استفاده کرد.
در آن روز دکتر لانگ، اتر را برای یک بیمار تجویز کرد و سپس وی را تحت عمل جراحی قرار داد. این در حالی است
بسم الله الرحمن الرحیم ./

محمدحسین یک سالشه ! تب ِ بیرون رفتن داره بچه ... یه جا بند نمیشه ، هر وقت میخواد از خونه بزنه بیرون ، درو روش قفل میکنن ! مامانش میدونه که به محض اینکه پاشو بذاره بیرون سه طبقه پله رو میره بالا و میاد پایین ... احتمال میده بخوره زمین ... فقط احتمال ! اون یه مادره ، و عاشق بچه ش ... ازش‌ مراقبت میکنه :) خدا هم یه وقتایی همه ی درا رو رومون قفل میکنه ! فرقش اینه که خدا احتمال نمیده بلایی سرمون بیاد ، مطمئنه ... خدایا برای همه ی بلاها
تسا تامپسون بازیگر نقش والکیری در فیلم ثور: راگناروک گفت که احتمال هایی از ساخت قسمت 4 فیلم ثور را شنیده است و ممکن است اتفاق بیوفتد. و همچنین قرار است تایکا وایتیتی که در ساخت ثور: راگناروک حضور داشت در ثور 4 حضور داشته باشد.
ادامه مطلب
محققان کالج لانگ کینگ در یک مطالعه که 17 می 2019 در Nature Communications منتشر شده نشان داده اند چگونه واکسیناسیون پوست می تواند سلول های محافظتی CD8 T-cells را تولید کند که به بافت های دستگاه تناسلی جذب می شوند و می توانند به عنوان یک استراتژی واکسیناسیون برای عفونت های منتسب به جنس (STI) استفاده شوند.

ادامه مطلب
احتمال صفر یعنی اینکه من دستم را ببرم توی کیسه ای که همه ی مهره هاش سیاهه و انتظار مهره ی سفید تو دستم داشته باشم  !
امید یعنی یک کار احمقانه برای گول زدن ذهن وقتی میدونی از مهره ی سفید هیچ خبری نیست .
چقدر خوبه که بپذیریم شکست خوردیم بی اونکه بگیم 
شکست یک تجربه است
هنوز هم امیدی هست
تا زندگی هست میشه تلاش کرد و امیدوار بود
چقدر خوبه که بتونیم آگاهانه دست از این مزخرفات برداریم .
 ! Just say I'm a loser and give up
روح وحشی
+ترجیح میدم یک لوزر باشم تا یک احمق خ
امروز یه توییتی از یکی از بچه‌های امیرکبیر میخوندم در مورد بلاک کردن و بلاک شدن و خوندن لست سین اِ لانگ تایم اِ گو های مجازی! نوشته بود شاید فردایی نباشه. البته به گمونم اون به شوخی نوشته بود ولی رفتم تو فکر... که اگه فردا منم نباشم چی؟ ما نباشیم چی؟ واقعا ارزش داشت اینهمه دوری از هم؟ اینهمه ندیدن؟ اینهمه سایه همدیگه رو با تیر زدن؟ چقدر محکم نشستیم سر جامون و فکر مرگ نیستیم... فکر محبتی که میتونستیم بکنیم. فکر قبول تفاوت‌هامون. قشنگی‌هامون. ام
احتمال باردار شدن در دوران پریود
بخش زناشویی مجله زیبا - خانم هایی که دوره عادت ماهیانه کوتاه تری دارند ، بیشتر احتمال دارد در دوران پریود باردار شوند. اگر دوره عادت ماهیانه کوتاه تر باشد، یعنی دوره بین ۲۱ تا ۲۴ روز باشد، تخمک گذاری زودتر اتفاق می‌افتد
به ادامه بروید
ادامه مطلب
"تحریم شدن من به جرم دفاع از مردم دلاور ایران، برای من بزرگترین افتخار است".
ظر نزن منفعل! کدام دفاع؟ درست است که قرار نبود دعوت ترامپ برای رفتن به کاخ سفید را اجابت کنی و درست است که طرف مقابل هم قطعاً واکنش نشان می‌داد، ولی چرا واکنش او در این حد نبود که در صفحۀ شخصی تویترش چیز بنویسد؟ حاصل ۶ سال زن شدن برای آمریکایی‌های لانگ‌کاک این بود که همچنان بتوانند از همان ابزار همیشگی تحریم‌ها استفاده کنند؟ پس نیازی به فکر کردن ندارد که نرفتن به آن
هفته بعد امتحانام تموم میشه.برای اون تعطیلیا تا آغاز ترم جدید کلی برنامه ریختم..
البته احتمال اجرا شدنشون ۱۰ درصد هست،مثل ادامه آموزشای html,css،ادامه آموزشای فوتوشاپ و...
بعضیاشم به میزان موجودی پولم بستگی داره که احتمال اونام ۵ درصد هست،مثل باشگاه رفتن و ...

آفتاب نیوز: بخشی از لانگ آیلند B5 که هفته گذشته از آن چین بیرون آمد ، پس از یک مأموریت موفق به طور غیرقابل کنترل سقوط کرد و به سواحل موریتانی سقوط کرد. آب شروع به ریزش کرد.
این سواری در 55 مارس با وزن 849 تن ، 16 مارس از محل برگزاری ون چانگ در جزیره جنوبی هنان آغاز شد و هشت دقیقه بعد قایق کوچک ناشناس آن. در ارتفاع 8000 کیلومتری به سطح زمین برسیم.
رول 18 قسمت بسیار بزرگی از سنگ فضایی بزرگترین تعریف نشده در جو زمین در دهه گذشته است. بزرگترین موشک که تاکنون ب
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
افزایش قدرت:
۱.ددلیفت                  ۳ ست ۶×۸تکرار
۲.لانگ دمبل               ۳ست ۸×۱۰تکرار
۳.پرس سینه دمبل       ۳ست۶×۸تکرار
۴.زیر بغل هالتر خم     ۳ست ۶×۸تکرار
۵.دیپ با وزن بدن.      ۳ست × توان
۶.نشر جانب دمبل       ۳ست ۶×۸تکرار
این نوع حرکات باعث افزایش قدرت شما میشود سعی کنید از وزنه سنگین استفاده کنید که تکرار آخر را به سختی انجام دهید.
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
در زمانی که دبی خروجی دستگاه سختی گیر رزینی پایین آمده است. در این حالت احتمال دارد یکی از مشکلات زیر پیش آمده است که باید برای رفع این مشکل کاری صورت دهید .
برای احیا نمودن رزین از نمک استفاده می شود که اگر نمک به میزان لازم مصرف نشود دبی سختی گیر رزینی کاهش پیدا میکند .
شاید محلولی که با آب و نمک ایجاد شده است از غلظت خوبی برخوردار نباشد
احتمال این وجود دارد که میزان رزین سختی گیر کاهش پیدا کرده است
رزین سختی گیر فرسوده شده است و راندمانی که
جزوه آمار و احتمال مهندسی
دانلود جزوه آمار و احتمال مهندسی، بصورت تایپ شده، در قالب فایل pdf و در 174 صفحه. در این فایل ، جزوه آمار و احتمالات مهندسی را با ذکر مثال و راه حل آن برای ارایه به دانشجویان فنی و مهندسی گردآوری شده است ...
جزوه آمار و احتمال مهندسی
دانلود جزوه آمار و احتمال مهندسی، بصورت تایپ شده، در قالب فایل pdf و در 174 صفحه. در این فایل ، جزوه آمار و احتمالات مهندسی را با ذکر مثال و راه حل آن برای ارایه به دانشجویان فنی و مهندسی گردآوری شده است ...
کتاب آمار و احتمال دکتر طورانی
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب آمار و احتمال دکتر طورانی

آمار و احتمال دکتر طورانی: کتاب آمار و احتمال محسن طورانی,
مجموعه ای از آزمون‌های کارشناسی ارشد برای داوطلبان رشته های مدیریت،
حسابداری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، برنامه ریزی محیط زیست و ..آمار و احتمال محسن طورانی ویژه اقتصاد مدیریت پارسه کتاب آمار و احتمال محسن طورانی ویژه اقتصاد مدیریت پارسه و حسابداری نشر پار
به خودتان اجازه ندهید عامل مخرب تلاشهای خودتان در زندگی باشید!شما تنها یکبار زندگی می کنید.بنابراین ازآن لذت ببرید.
دعوت ما برای شما روشن است:"در مقابل آنها بایستید!"ومنظورمان اشخاص وموضوعات نیست_بلکه منظور ما افکار نامعقول و واکنش های هیجانی افراطی شماست.آن ها را تغییر دهید تا در آنچه به راستی اهمیت داردبرنده باشید....در مقابل آنها بایستید!

کتاب"نمی گذارم کسی اعصابم را بهم بریزد"
به قلم"دکتر آلبرت الیس" و "دکتر آرتور لانگ"
ترجمه"شمس الدین حس
دانلود کتاب آمار و احتمال محسن طورانیpdf

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.madresehclub.com/www.madresehclub.com › Topics › دانلود-کتاب-آما...
دانلود کتاب آمار و احتمال محسن طورانی - مدرسه کلوبhttps://www.madresehclub.com/Translate this pageMar 30, 2019 - دانلود کتاب آمار و احتمال محسن طورانی. فرمت فایل : pdf. تعداد صفحات فایل : 811 صفحه. شرح مختصر: این فایل شامل : شرح کامل مباحث درسی همراه با ...http://iranian123.blogfa.com/iranian123.blogfa.com › post
دانلود رایگان کتاب آمار و احتمالات پارسه مهندس محسن طور
پکیج روغن خراطین و ژل تاخیری لانگ لاوژل تاخیری اینتیمکس لانگ لاو باعث تاخیر در انزال و طولانی شدن مدت زمان

قیمت این محصول : 70,000 تومان

براید خرید کلیک کنید
۱۶ خاصیت از خواص روغن خراطین اصل عبارتند از :
۱ – حجم دهنده ای موثر برای آلت تناسلی آقایان۲ – افزایش دهنده ی سایز و قطر اندام های بدن۳ – بزرگ کننده سینه و باسن خانم ها۶ –از بین برنده چین و چروک صورت۷ –از بین برنده رد جوش و آکنه و اسکار های به جا مانده بر روی صورت۸ –بزرگ کننده و حجم دهنده ل
آیا یک نفر در دولت هست که به این سوالات پاسخ دهد که:
چرا دولت حاکم کارت سوخت را حذف کرد؟!!
احتمال اول:
اگر خوشبین باشیم باید گفت تصمیم به این بزرگی حالت "آزمون و خطا" داشت!
احتمال دوم:
 اگر تحلیلی بنگریم باید گفت برخی از مسئولین مشارکت در قاچاق سوخت داشتند!!

واقعا ملت نجیبی داریم!!

نزدیک یک ماهی میشه که چیزی ننوشتم، نه که چیزی نداشته باشم واسه نوشتن! نه اصلا این طور  نیست! 
هزار   و یک کار داشتم و دارم  و در مجموع از زندگیم در دو ماه گذشته لذت بردم. 
رنج می کشم ، می خندم و  شادی میکنم و این ها همه یعنی این که زنده هستم و انسانم.
احتمال داره کارم به زودی به دادگاه پاسگاه کشیده بشه ، احتمال هر چیزی هست. 
از نمک نشناسی بعضی دور و بری ها ناراحتم ولی چیزی نیست که بخام چماقش کنم بکوبم تو سر دیگران..
All is well
کلنگ  همچنان با شماس....
در حال حاضر نرم افزارهای زیادی برای جابجایی مسافران و کالاهایشان در ایران به وجود اومده. بنظرم اگر کسی می خواد نرم افزاری شبیه این نرم افزارها توسعه بده، کار خوبی نمی کنه و احتمال موفقیتش خیلی کمه. اما اگه نرم افزار واسطی بنویسه که از اطلاعات خروجی این نرم افزارها استفاده کنه احتمال موفقیتش خیلی بیشتره چون اینکار هنوز انجام نشده.
ادامه مطلب
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از تقویت سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
به گزارش سفیر جنوب؛فرج‌الله شکوهی‌پور  اظهار داشت: با توجه به تقویت سامانه بارشی، شاهد تشدید بارندگی‌ها همراه با رعد و برق های شدید و وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای از  بعد از ظهر یکشنبه تا پایان روز دوشنبه خواهیم بود.
ادامه مطلب
احتمال وقوع سونامی در دریای خزر وجود دارد فروردین 1398
ایا در دریای خزر احتمال وقوع سونامی هست
اخرین خبرهای از وقوع سونامی در دریای خزر فروردین 98
سونامی زمانی شروع می‌شود که حجم عظیمی از آب دریا به‌سرعت براثر زمین‌لرزه بلند شود و به خانه‌ها و تأسیسات حاشیه‌ای آن آسیب بزند درحالی‌که هیچ رویدادی به جهت بروز زلزله رخ نداده است.
به گزارش فارس، امشب در ساعت هفت و ‌۱۲ دقیقه زلزله‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری دریای خزر رخ داد که مرکز
سهمی رو برای نوسانگیری انتخاب کردم اگر طبق پیش بینی کار پیش می رفت، ۱۲۰ تومن سود می کردم و گر نه ۶۰ تومن ضرر میکردم.
یعنی اگر سهم بر وفق مراد جلو می رفت ۲ برابر ریسکی که کرده بودم گیرم میومد. ریسک به ریوارد در حالت نیم بود یا ریوارد به ریسک ۲.
این یعنی من ۶۰ تومن میزارم وسط در حالی که میدونم ممکنه این ۶۰ تومن دیگه برنگرده و اون طرف قضیه ممکنه ۲ برابر اون یعنی۱۲۰ تومن به من برگرده. پس باید آمادگی پریدن ۶۰ تومن و از دست رفتن اونو داشته باشم.
اشتباهه
آپاندیسیت:در قدیم به آپاندیس روده اعور یا روده یک چشم می‌گفتند.‌‌نکته مهم:حدود20 درصد آپاندیس‌ها احتمال ترکیدن دارد و از این افراد حدود 5 درصد احتمال مرگ دارند.‌‌بنابراین با دیدن علائم آپاندیس اصلاً نترسید و نگران مرگ نباشید!!
ادامه مطلب
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
اگر گذری در تاریخ هواشناسی گیلان داشته باشید خواهید دید که در سالیان گذشته بارش برف سنگین در این استان چندین بار اتفاق افتاده است و حال در همان تاریخ  نگاهی به میزان بارش برف در زیباکنار بیاندازید خواهید دید که هرگاه بارش برف سنگین در استان اتفاق افتاده در خط ساحلی دریای کاسپین و سواحل زیباکنار در همان روز بارش برف میلیمتری و گاهی هم بارش برف و باران همزمان با هم گزارش شده است
حالا نگاهی به پیش بینی احتمال بارش برف در شب و روز سه شنبه ۲۲بهمن
همه چیز شبیه قمار بود. که من باختم. تمام.
اما مسئله اینجاست که من روی یه احتمال شرط بستم. احتمالی کمتر از پنج درصد. شایدم خیلی کمتر. مسئله اینه، من اون نود و پنج درصد رو ندیدم. نخواستم ببینم. با اینکه همیشه از فریب متنفر بودم و از فریب خودم می ترسیدم. ندیدم. الان مسئله اصلی اینه: نود و پنج درصد حقیقت امروزم چیه؟
کتاب گتسبی بزرگاسکات فیتز جرالدترجمه: معصومه بیات 

گتسبی بزرگ رمانی است به قلم نویسنده آمریکایی اف. اسکات فیتزجرالد
که برای اولین بار در ۱۰ آوریل ۱۹۲۵ منتشر شده است.
ماجراهای این کتاب در نیویورک و لانگ آیلند و در
تابستان سال ۱۹۲۲ اتفاق می افتند. داستان دورانی را توصیف می کند که فیتز جرالد
خود آن را دوران موسیقی جاز یا عصر جاز نامید.به دنبال موفقیت چشمگیر رمان اسکات فیتز جرالد
در سال ۲۰۱۳  باز لورمن کارگردان مشهور آمریکایی
داستان گتسبی ب
به گفته ی جدید جرمی در فصل چهار ، شاید هاکماث به مدت کمی حضور داشته باشد و بعضی اتفاقاتی می افتد که 

هاک ماث اینده لایلا خواهد بود ، و چند تا کوامی جدید که در فصل های قبل حضور نداشته بودند حضور خواهند داشت، شاید

شاهد مکان های جدید ی به نام کاخ توکیو و جزیره ی قو خواهیم بود ، به احتمال زیاد استاد قبلی مجزه گر ها بر می گردد و 

و می گوید یک دختر نمی تواند صاحب معجزه گر ها باشد ، به احتمال زیاد لیدی باگ و کت نوار قدرت های جدیدی را پیدا 

می کنند
پرسش و پاسخ @Ameli_Office پرسش:سلام، دختر ۲۳ ساله هستم به مدت ۲ ساله داروی سینووکس استفاده میکنم و مشکل خاصی ندارم. خواستگاری داشتم که ایشونم مبتلا به ام اس هستن و دارو  استفاده میکنن میخواستم بدونم میشه دو تا بیمار ام اس با هم ازدواج کنن ؟ چون شنیدم احتمال این که فرزندم مبتلا بشه درصدش بیشتر میشه . @Ameli_Office پاسخ: ✅ احتمال ابتلای به بیماری ام اس در جوامع مختلف با هم فرق دارد. شیوع بیماری ام اس در ایران حدود سی در صد هزار نفر است. احتمال بروز بیماری ام
راه آسون تر:
اصلا اون متد اضافه شده و اون implement تو خط اولو نمی نویسی
میری رو this جلو چشم OnClickListener وای میسی alt+enter می زنی 
بهت میگه توی main activity این implemenet ... کنم؟ میگی آره خودش همه اونا رو میسازه

اگه چنتا دکمه می خواستی برا هر کدوم یه OnClickListener میذاری(این غیربهینه است ولی حالا!)
اون جا به جای this می نویسی new On خودش میاره new OnClick Listener

برای این که کلی مموری نگیرن میای تو همون یه دونه متد onclicklistener می نویسی برای هر دکمه اگه اونی که کلیک شده همینه بیا کار این
میخوام بهش بگم اگر یکشنبه و سه شنبه هفته دیگه بره اونجا رابطه ی پدردختریمون تمومه...
به احتمال زیاد رفتن رو انتخاب میکنه...
به احتمال زیاد دوباره دل من و خواهرم و مامانم رو میشکونه....
به احتمال زیاد دوباره جایگاه م رو بهم یاداوری میکنه...
به احتمال زیاد دوباره دیگری رو به من ترجیح میده...
نمیتونم به خودم قول بدم که گریه م نگیره و افسرده نشم. اما به خودم قول میدم که اینبار زود کنار بیام... 
پ.ن : یه دیالوگ از یه فیلم بود که پسره میخواست بره تو رینگ و مس
احتمال بروز اختلاف و طلاق همواره برای زوجین وجود دارد. با این حال آمارها نشان می‌دهند احتمال طلاق در سال اول زندگی نسبتاً بیشتر از سال‌های دیگر است. در واقع اگر زوجین بتوانند در سال‌های اولیه زندگی خود مشکلات را به خوبی حل و فصل کنند به احتمال بیشتری در آینده می‌توانند در کنار هم زندگی خوبی داشته باشند. آگاهی از راه‌های جلوگیری از طلاق به شما کمک می‌کند بحران‌های اوایل زندگی مشترک را پشت سر گذاشته و از جدایی پیشگیری کنید. پیشنهاد می‌کن

ضعف هواپیمای بویینگ خطوط هوایی اوکراین و احتمال خرابکاری عناصری جهت تحت الشعاع قرار دادن شکست مفتضحانه آمریکا در منطقه عامل کشته شدن هموطنانمان. طبق آخرین اخبار واصله از اوکراین علت سقوط هواپیما میتواند از دو علت ناشی شده باشد. ابتدا ضعف موتور  و دوم احتمال ایجاد دستکاری خارجی. طبق گفته مقامات اوکراینی علت از دوم قوت بیشتری برخوردار است چرا که احتمال آتش گرفت هواپیما در آسمان بدون هیچگونه هشدار قبلی از سوی خلبان بعید به نظر میرسد. مقاما

آپاندیسیت:در قدیم به آپاندیس روده اعور یا روده یک چشم می‌گفتند.‌‌نکته مهم:حدود20 درصد آپاندیس‌ها احتمال ترکیدن دارد و از این افراد حدود 5 درصد احتمال مرگ دارند.‌‌ بنابراین با دیدن علائم آپاندیس اصلاً نترسید و نگران مرگ نباشید!!
ادامه مطلب
در ریاضی پدیده‌ای است به نام خاصیت جابه‌جایی. عملیه‌هایی که خاصیت جابه‌جایی دارند وابسته به ترتیب نیستند. همانطور که میدانیم ۶+۳ = ۳+۶. اینجا با اینکه ترتیب ۶ و ۳ تغییر میکند، جواب در هر دو صورت یکی است. در زندگی روزمره «پوشیدن کفش چپ و بعد کفش راست» خاصیت جابه‌جایی دارد. فرقی نمیکند اول کفش راست را بپوشید یا چپ را. «اضافه کردن نمک و ادویه به غذا» خاصیت جابه‌جایی دارد. مهم نیست که اول نمک را اضافه می‌کنید یا ادویه را. «شستن سر و بدن در حمام»
احساس میکنم نیاز دارم از همین نقطه تا وسط یخ و برف های قطب بدووم و بعد برای همیشه در یک غار برفی قایم شوم! دکتر قبلی گفته ۳۰% احتمال صرع و دکتر امروز گفته ۸۰% احتمال صرع. فعلا دعوت شده ام به یک روز بستری شدن و به فاک رفتن در بیمارستان. سطح حوصله و اعصابم به صفر مطلق رسیده. هیچ ایده ای ندارم که باید با زندگی ام چه کنم! 
چه قدر روزهای دیگر زندگی ام را با غم شکست عشقی و مشکلات کوفت و زهرماری زندگی ام گذراندم. خوابش را هم میدیدم ارزو کنم برگردم به دبیرس
خلاصه جلسه ۳۳

ادامه هفتمین علت مستقیم بیماری : حسد و چشم زخم
بیماری‌ای که از سنخ چشم زخم است باید از همان سنخ (پرتو یا رقیه یا ذکر و ... ) درمان شود
وقتی فرزندان جعفر طیار را به پیامبر وارد کردند ایشان فرمودند که اینان چرا اینقدر ضعیف هستند و گفته شد که ایشان زود چشم می‌خورند
سُقم: بیماری که دوام داشته باشد
بیماری چشم زخم بلافاصله بعد از چشم زدن محقق می‌شود. زود اتفاق می‌اُفتد
بیماری‌هایی که منشا چشم زخم است خطرناک است و ممکن است منجر به مرگ
پارت آموزش ساخت کندو در آموزش زنبورداری شامل دو بخش است که آموزش ساخت کندوعسل در انواع مختلف را بیان می کند. در این پارت ابعاد کندو، انواع کندوها، بررسی کندو مدرن در ایران، کندو های روان و ویژگی های چوب مورد استفاده برای کندو را در قالب فایل پی دی اف به طور مفصل شرح می دهد. کندو ها در انواع مختلفی از جمله کندو دادانت، شیشه ای، افقی، لانگ استروت و مدرن تولید می گردند که دوره جامع آموزش زنبورداری در پارت آخر به نحوه ساخت آنها طی ویدیو هایی با
پرسشنامه بررسی احتمال ریسک فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 2حجم فایل: 10 کیلوبایت قیمت: 4000 تومانتوضیحات:پرسشنامه بررسی احتمال ریسک، در قالب فایل word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره گذاری و تفسیر.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
خلاصه داستان فیلم سینمایی لانگ شات
فیلم لانگ شات در مورد شخصی به نام فرد فلارسکی، روزنامه نگار بیکاری است که شروع به وقت گذراندن با پرستار سابق بچه خود،  که الان یکی از زنان قدرتمند و دست نیافتنی روی زمین است می کند …

مشخصات فیلم Long Shot 2019
ژانر : فیلم کمدی | فیلم عاشقانه
نام فارسی : لانگ شات
کارگردان : جاناتان لوین
تهیه‌ کننده : اوان گلدبرگ
ستارگان : Charlize Theron | June Diane Raphael | Seth Rogen
کشور سازنده : آمریکا
زبان : انگلیسی
مدت زمان : ۱۲۵ دقیقه
فروش ک
تجدیدنظر مرحله ی ثانویه ای برای رسیدگی به دعاوی میباشد. بر اساس قانون، بعد از صادر شدن رای بدوی، اگر محکوم علیه نسبت به حکم صادره اعتراضی داشته باشد، می تواند شکایت خود را در قالب دادخواست تجدیدنظر به دادگاه تقدیم نماید. احتمال تغییر رای در دادگاه تجدید نظر وجود دارد. مراجع قضایی باید به درخواست تجدیدنظر رسیدگی کنند و اقدامات لازم را صورت دهند.
رابطه ای هست در فرنگ که به آن میگویند :« لانگ دیستنس»یعنی دو معشوقه،وابسته به هم اما دور از هم..دراین رابطه نه‌نامهربانی هست و نه بی معرفتی اما یک جای کار میلنگد و این لانگ بودنِ دیستنسشان است!اینکه عصبانیت و مهربانی و عشق و علاقه را باید از طرز تایپ کردن و یا از صدایش بفهمی..گاهی در دلت غوغاست که فقط چنددقیقه رودرروی تو باشد فقط نگاهش کنی..اما نمیشود،نیست،نمیتوانی..بوسه و آغوش هایی که نوشته میشود ولی حس نمیشود..حال بگذریم از سوء تفاهم هایی که
تجدیدنظر راهی برای رسیدگی به شکایت محکوم علیه از رای ای که در دادگاه بدوی صادر شده است می باشد. محکوم علیه شکایت خود را در قالب دادخواست تجدید نظر به دادگاه تسلیم می نماید و احتمال برگشت رای در تجدید نظر وجود دارد. دادگاه به درخواست تجدیدنظر رای رسیدگی می کند.
#فوری۱- ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا ضعیف‌تر است؛ یعنی احتمال اینکه افراد به خاطر کرونا فوت شوند، کمتر از احتمال فوت به خاطر آنفولانزا است. مثلا خوب است بدانیم در پاییز امسال ۵۶ نفر در ایران و ۸۵۰۰ نفر در آمریکا به خاطر آنفولانزا درگذشته‌اند.۲ - این بیماری تنها برای افرادی خطرناک است که بیماری زمینه‌ای یا بالای ۵۰ سال داشته باشند. هیچ فوتی در کودکان زیر ۹ سال مشاهده نشده.۳ - حتی در صورت ابتلا به این ویروس، مرگ حتمی نیست! در چین حدود ۱۶ هزار
نمی دونم دیدی یا نه، روی بعضی از درب های رادیاتور متنی نوشته که مایع تحت فشار هست و موقع گرم بودن، بازش نکنید. بابای کارخونه دار جنسی که خلق کرده رو خوب می شناسه، می دونه که وقتی آب رادیاتورش داغ باشه، با بازشدن دربِ اون، احتمال آسیب و خرابکاری هست. چنان آب گرمی با قدرت پرتاب می شه که اگه زود نجنبی، سوختگی تو شاخته! یا باید سریع کَپِ رادیاتور رو ببندی و یا از منطقه خطر دور بشی.
حکایت آدمی هم کم به این موضوع شباهت نداره، خالق انسان و اهل بیتِ آگا
یکی دیگر از قطعات اصلی خودروهای بنز، چراغ جلوی مرسدس بنز است. چراغ‌های جلوی این خودرو با استفاده از متریال با کیفیت تهیه و روانه‌ بازار می‌گردد. به عنوان مثال، بنز برای چراغ‌های هالوژن از لامپ‌های H7 با تکنولوژی لانگ لایف یا عمر طولانی استفاده کرده‌ است. بنا بر ادعای خود کمپانی، لامپ‌های H7  که از تکنولوژی عمر طولانی بهره برده‌اند، تقریباً دو برابر لامپ‌های H7 معمولی عمر می‌کنند.

جهت خرید این قطعه کافیست به سایت فروشگاهی آنلاین لوا
احتمال ورود بازی Horizon Zero Dawn به #کامپیوتردر حال حاضر سرویس PS Now از طریق رایانه‌های شخصی قابل دسترسی بوده و شاید شایعه‎‌ای که به تازگی منتشر شده به معنای همین دسترسی باشد و احتمالا در آینده‌ای نزدیک باید شاهد اجرای بازی‌های PS4 از طریق PS Now در کامپیوتر باشیم. اضافه شدن عناوینی مثل Horizon و The Lost Legacy به بازی یکی از برترین ابتکار‌های سونی در حوزه عناوین رایانه‌ای بوده است چرا که علاوه بر بالا رفتن آمار فروش این بازی باعث خریداری اشتراک سرویس PS Now
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : بسیاری از افراد در مشاوره جنسی در مورد امکان بارداری بدون دخول سؤال می‌پرسند. درست است که بارداری در این شرایط احتمال بسیار کمی دارد اما با این حال وقوع آن غیرممکن نیست و استفاده از روش‌هایی مانند تلقیح مصنوعی می‌تواند این احتمال را افزایش دهد. همچنین برای آن‌که به روش مطمئنی از بارداری جلوگیری کنید باید از روش‌های پیشگیری از بارداری نظیر کاندوم آشنایی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشت
طبیعت هر کشور زیبایی ها و شگفتی های منحصری را در خود
نهفته است. آبشارهای خروشان با آب های کریستالی در هر کشوری با زیبایهایش  یک جاذبه طبیعی جذاب و دیدنی است. در دنیا،
برخی از آبشارها هستند که به دلیل ویژگی های متفاوتشان از شهرت برخوردارند. با
الفبای سفر با چند آبشار زیبا آشنا می شوید.

آبشار لانگ فالز، نروژ
لانگ فالز، (Long Falls) در لغت به معنی آبشارهای بلند است. ارتفاع این آبشار 612 متر
بوده و به عنوان یکی از مرتفع ترین آبشارهای نروژ در این ارتفاع ب
نهفته است. آبشارهای خروشان با آب های کریستالی در هر کشوری با زیبایهایش  یک جاذبه طبیعی جذاب و دیدنی است. در دنیا،

آبشار لانگ فالز، نروژ
لانگ فالز، (Long Falls) در لغت به معنی آبشارهای بلند است. ارتفاع این آبشار 612 متر

آبشار لانگ فالز، نروژ

آبشار لانگ فالز، نروژ

آبشار لانگ فالز، نروژ
لینک محصول http://arzanshopi.ir/products/view/9557
ست تیشرت و شلوار مردانه Fendi مدل A9557
ویژگی های کلیدی ست تیشرت و شلوار مردانه Fendi مدل A9557 :
تیشرت : لانگ ، آستین کوتاه و یقه گرد
جنس : تیشرت پنبه دورو و فانریپ ، شلوار دورس
تیشرت : لانگ ، آستین کوتاه و یقه گرد

شلوار دارای کمر کشی و دمپا جذب و دو عدد جیب
قد تیشرت: 78Cm لارج/ 80Cm ایکس لارج
دور سینه : 100Cm لارج / 106Cm ایکس لارج
قد شلوار: 100Cm لارج/ 105Cm ایکس لارج
در دو سایز لارج و ایکس لارج (انتخاب سایز در ادامه فرایند خرید)
خرید

آبشار لانگ فالز، نروژ

آبشار لانگ فالز، نروژ
غرض توجهی، نوعی غرض شناختی است که شخص وقتی به چیزی توجه می کند، بصورت خودکار چیزهای دیگر را نمی بیند. بعنوان مثال، معامله گری جفت ارز  یورو و دلار را معامله کرده و تمام توجه اش بر روی آن است و دیگر فرصت ها در جفت ارزهای دیگر را نمی بیند.
 این غرض بیشترین تاثیر را در تصمیم گیری دارد. وقتی شخص می خواهد تصمیم بگیرد اگر دچار این غرض باشد یک احتمال را می بیند و احتمال های دیگر را نمی بیند. وجود این غرض در معامله گر و تصمیم گیرنده با پیامدهای ضعیفی همر
احتمالا بسیاری از ما با قرص ایبوپروفن آشنایی کاملی داریم و از آنجایی که این داروها جزو گروه OTC‌ محسوب می شوند و خرید و فروششان به صورت آزاد و بدون نسخه است. در هنگام دردهای عضلانی، سر درد و سایر دردهای موضعی به سراغ آن یا نوع زود جذب آن یعنی ژولوفن می رویم.
میانگین زمان مطالعه: 2 دقیقه
ولی این روزها با گسترش ویروس کرونا یا همان Covid-19 و تحقیقات دانشمندان فرانسوی مشخص شده است که ایبوپروفن ها احتمال ابتلا به ویروس کرونا را در افراد افزایش می دهد.
ارگ جدید بم-عکاس کتایون پایوَر

گفته می شود که دوربین ها لحظات را در زمان «متوقف» می کنند. اما این اصطلاح تنها در صورتی درست است که شما از سرعت شاتری استفاده کنید که به اندازه کافی سریع باشد تا هرگونه حرکتی را در صحنه متوقف یا فریز کند. گاهی به تصویر کشیدن حرکت ها با انتخاب سرعت شاتر آهسته و عکاسی با نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر – long exposure)، به جای منجمد و فریز کردن آن ها، به ثبت عکس های زیبا تر و پویا تری منجر خواهد شد. .

ادامه مطلب

هیچ راه دارویی یا پرهیزی برای درمان آپاندیس نیست و اقدامات باید به صورت اورژانسی و جراحی صورت گیرد. درمان هر چه زودتر انجام شود خطرات آن کمتراست و بهبود پس از عمل سریع تر و راحت تر به دست می آید.افرادی که در دچار آپاندیسیت می شوند باید سریع عمل کنند، زیرا در صورت سهل انگاری احتمال پارگی کشنده وجود دارد. به گفته متخصصان، هر مورد آپاندیسیت به ترکیدن آن منجر نخواهد شد، اما تأخیر در درمان، احتمال خطر را افزایش می دهد.
ادامه مطلب
لنگر انداختن نوعی غرض شناختی است. شخص بر روی اولین اطلاعاتی که کسب کرده است تکیه می کند و بر مبنای آن اطلاعات تصمیم گیری می کند. بعنوان مثال، معامله گری که این غرض شناختی را دارد قبل از ورود به بازار تحلیلی را می خواند و با خواندن آن تحلیل متقاعد می شود و تصمیم می گیرد سهمی را بخرد. او با دیده شک به این تحلیل نگاه نکرده و اطلاعات تکمیلی را جمع آوری نمی کند و به اصطلاح در آنجا لنگر می اندازد و به سوی کسب داده های بیشتر حرکت نمی کند.
چگونه غرض لنگر
اگر همین حالا پشت میز نشسته اید و این مقاله را می خوانید، لحظه ای صبر کنید! خواندن را متوقف نکنید، ابتدا آن را تمام کنید و بعداً ورزش در محل کار و تمرینات پشت میز را که به شما آموزش خواهم داد را انجام دهید.

اگر شما هم مانند اکثر مردمی هستید که بیشتر وقت خود را صرف نشستن پشت میز کار خود میکنید یا در حال گذراندن وقت در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام هستید بهتر است خواندن این مقاله را از دست ندهید.
زندگی مدرن ما به گونه ای طراحی شده است که می توانیم
گام به گام فصل دوم آمار و احتمال یازدهم
وب درس      گام به گام آمار و احتمال یازدهم

سلام به کاربران رشته ریاضی ، در این مطلب از سایت وب درس به گام به گام فصل دوم آمار و احتمال یازدهم – حل تمرینات را برای شما قرار داده ایم .در حل فصل دوم آمار و احتمال یازدهم رشته ریاضی حل تمرین درس ها پاسخ به تمامی فعالیت ها موجود است .همچنین سوالات کار در کلاس های این کتاب را به طور کامل و جامع حل نموده و بررسی کرده است .
بهتره در این اینجا توضیحاتی در مورد حل ت
خوانده‌ام که روزانه نویسی فلان و بهمان. این که فایده‌اش چیست همان‌قدر بی‌اهمیت است که جزییات زندگی روزمره من. شاید منظورشان این است که بنویسم با خواندن پست وبلاگی، فکر کرده‌ام چقدر جای اغوش امنی که بدانم همیشه مال من بوده و خواهد بود در زندگیم خالیست. که این روز‌ها جای خالی روابط صمیمانه با خانواده زیاد به چشمم می‌اید. یا تعجب میکنم که چرا با کوچکترین نارضایتی اولین فکر غیرمنطقی‌ام این است که خب این هم بالاخره تمام شد و باید سراغ دیگری
خوانده‌ام که روزانه نویسی فلان و بهمان. این که فایده‌اش چیست همان‌قدر بی‌اهمیت است که جزییات زندگی روزمره من. شاید منظورشان این است که بنویسم با خواندن پست وبلاگی، فکر کرده‌ام چقدر جای اغوش امنی که بدانم همیشه مال من بوده و خواهد بود در زندگیم خالیست. که این روز‌ها جای خالی روابط صمیمانه با خانواده زیاد به چشمم می‌اید. یا تعجب میکنم که چرا با کوچکترین نارضایتی اولین فکر غیرمنطقی‌ام این است که خب این هم بالاخره تمام شد و باید سراغ دیگری
12 برند برتر پیانو برای هر نوع پیانیست – مشاوره برای خرید بهترین پیانو
هنگامی که شما وارد بازار برای خرید پیانو می‌شوید با بی‌نهایت برند رو‌به‌رو خواهید شد. یاماها یا کاوای؟ دیجیتال یا آکوستیک؟اگر می‌خواهید بهترین انتخاب را با توجه به مهارت، بودجه و اهداف موسیقیایی خود داشته باشید این متن می‌تواند شما را به خوبی راهنمایی نماید. هر کدام از این 12 برند می‌تواند انتخابی بی‌نظیر را پیش روی شما قرار دهد.
یاماها
این نام تجاری ژاپنی در سراسر
Cloudy with a Chance of Meatballs 2,ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی 2,دانلود انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs 2 با حجم کم,دانلود انیمیشن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی,دانلود رایگان Cloudy with a Chance of Meatballs,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود مستقیم انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs 2,زیرنویس فارسی Cloudy with a Chance of Meatballs 2,فلینت لاکوود,
ادامه مطلب
کلا آدم خوش شانسیم. گاهی انقدر تصادفی برام اتفاقای خوب میفته که مطمئنم حتی اگر سالها هم برنامه ریزی و تلاش میکردم، با احتمال کمی ممکن بود اتفاقی با چنین مختصاتی برام بیفته. تصادفی با دنیای جالبی رو به رو شدم. هرچی فکر میکردم هیچ شغلی نیست که به اندازه دنیای بورس عمیق باشه. ته نداره واقعا! رفتارش مثل یه آدم پیچیده است. یا حتی بهتره بگم به اندازه یه جامعه پیچیده است. وقتی میخوای این دنیا رو بشناسی انگار داری تلاش میکنی بفهمی در یه زمان مشخص، تود
بازیکن عراقی تیم پرسپولیس در حالی امروز راهی کشورش می‌شود که شاید این سفر او بی‌بازگشت باشد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرگزاری فارس، بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که هفته گذشته کتف مصدوم خود را جراحی کرده بود درحالی امروز راهی کشورش خواهد شد که احتمال دارد سفر او بی‌بازگشت باشد. 
رسن که چند ماهی است از پرسپولیس پول نگرفته از این موضوع ناراحت و گله‌مند است و به همین خاطر احتمال دارد که دیگر به تهر
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
به گفته ی جدید جرمی در فصل چهار ، شاید هاکماث به مدت کمی حضور داشته باشد و بعضی اتفاقاتی می افتد که 

هاک ماث اینده لایلا خواهد بود ، و چند تا کوامی جدید که در فصل های قبل حضور نداشته بودند حضور خواهند داشت، 

شاید شاهد مکان های جدید ی به نام کاخ توکیو و جزیره ی قو خواهیم بود ، به احتمال زیاد استاد قبلی معجزه  گر ها بر

می گرددو می گوید یک دختر نمی تواند صاحب معجزه گر ها باشد ، به احتمال زیاد لیدی باگ و کت نوار قدرت های 

جدیدی را پیدا می کنن
کشتیها که شب در پهنه اقیانوس از کنار هم می گذرندبا هم گفتگویی کوتاه دارند:نخست به یکدیگر علامت می دهندو سپس صدایی در تاریکی شنیده می شود.چنین است در اقیانوس زندگی که ما چون دو کشتی از کنار هم می گذریمو با هم گفتگو می کنیم:نخست یک نگاهو سپس یک صداو آنگاه تاریکی و سکوت.هنری وادزوُرث لانگ فلو"Signals in the Dark"Ships that pass in the night, and speak each other in passing,Only a signal shown and a distant voice in the darkness.So on the ocean of life we pass and speak one another, Only a look and a voice, then darkness again and a silence.Henry Wadsworth Longfellowب
شرکت پردازش اطلاعات مالی در بورس خیلی اهمیت دارد. منظور از ریسک، احتمال محقق نشدن پیش بینی ها یا به تعبیر دیگر، احتمال عدم موفقیت است. به عنوان مثال فرض کنید سرمایه گذاری با این پیش بینی اینکه قیمت سهام شرکت الف تا سال آینده، ۴۰ درصد رشد خواهد کرد و از ۱۰۰ تومان به ۱۴۰ تومان خواهد رسید، اقدام به خرید سهام این شرکت می کند.
حال اگر در پایان سال، قیمت سهام شرکت به جای ۱۴۰ تومان، به ۱۲۰ تومان برسد، پیش بینی این سرمایه گذار با ۵۰ درصد عدم موفقیت یا
بعد از سه روز چنبره زدن در اتاق،به اصرار ماه بانو از خانه بیرون زدم.رسیده بودم به چهارراهی که زمانی بچه بودم در آنجا حمامی بود به نام شکوفه،برای همین به چهارراه شکوفه معروف بود،الان که حمام تخریب شده نمیدانم اسم چهارراه چی شد،در هرحال چهارراه شکوفه منتظر سبز شدنِ چراغ عابر بودم و به محض اینکه سبز شد قدم در خیابان گذاشتم و پرایدی مثل میگ میگ از جلوی من رد شد،درست در چند قدمی ام با تیبای نگون بخت تصادف کرد و جیغ بنفش من در خیابان طنین انداز شد.
 اخر هفته هایم را شلوغ میچینم. انقدر که طی هفته کز میکنم روی تخت و خستگی اش را در. 
از دو هفته پیش، برنامه اخر هفته ای که گذشت و اخر هفته پیش رو را چیده بودم. این وسط فقط هماهنگی با ادمها برایم سخت است. خاصه با ادمهایی متفاوت با خودم که علاقه ای ندارند از سه هفته قبل تر، برنامه دیدار جمعه ساعت چهار عصرشان را قطعی کنند _ که حق هم دارند. 
عجیب انکه به بهانه مهم بودن معدل این ترم، هیچ کلاس و فعالیت جانبی برای خودم دست و پا نکردم. حالا طوری پر قدرت روزه
 اخر هفته هایم را شلوغ میچینم. انقدر که طی هفته کز میکنم روی تخت و خستگی اش را در. 
از دو هفته پیش، برنامه اخر هفته ای که گذشت و اخر هفته پیش رو را چیده بودم. این وسط فقط هماهنگی با ادمها برایم سخت است. خاصه با ادمهایی متفاوت با خودم که علاقه ای ندارند از سه هفته قبل تر، برنامه دیدار جمعه ساعت چهار عصرشان را قطعی کنند _ که حق هم دارند. 
عجیب انکه به بهانه مهم بودن معدل این ترم، هیچ کلاس و فعالیت جانبی برای خودم دست و پا نکردم. حالا طوری پر قدرت روزه
چه عواملی باعث لخته شدن خون در رگ‌ها می شود

زیاد تلویزیون تماشا کردن موجب لخته شدن خون می‌شود. این احتمال تا حدودی
به این دلیل است که ساعت‌های طولانی نشستن می‌تواند جریان خون را در پاها
کاهش بدهد. حتی افرادی که در سطح مطلوبی، فعالیت بدنی دارند نیز با زیاد
تلویزیون تماشا کردن در معرض این بیماری‌اند.

شاید شنیده باشید که ساعت‌های طولانی نشستن احتمال ایجاد لخته خون در
وریدهای عمقی بدن را
دانلود فیلم Lost Girls 2020
کیفیت : WEB-DL 720p
ژانر : درام, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : Liz Garbus
ستارگان : Amy Ryan, Gabriel Byrne, Lola Kirke, Thomasin McKenzie
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Robert Kolker,Michael Werwie
مدت زمان : 1 ساعت و 35 دقیقه
بعد از ناپدید شدن دختر ماری گیلبرت، عدم توجه کافی پلیس به این پرونده باعث می شود که او خود وارد عمل شود. تحقیقات ماری او به به لانگ آیلند می رساند، مکانی که دخترش برای آخرین بار در آن جا دیده شده بود. او بعد از جست و جو متوجه م
اگر کامپیوتر شما کندتر از گذشته به کار خیره شده باشد ، احتمال اینکه رایانه شما دارای مشکلات رجیستری باشد ، زیاد است. خطاهای رجیستری سیستم یکی از دلایل اصلی کم کارایی رایانه ها است. بنابراین ، اگر فکر می کنید مشکل شما را آزار می دهد ، وقت آن رسیده که خطاهای رجیستری سیستم …The post اهمیت رفع خطاهای رجیستری سیستم appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2KJJguz
مشاهده مطلب در کانال
ویزای جستجوی کار آلمان برای چه کسانی مفید است؟ بهتر است افرادی به دنبال این ویزا بروند که احتمال پیدا کردن کار را می دهند و برایشان شرایط اخذ کار نسبتا مهیا است. بسیاری از افراد وقتی شروع به مکاتبه با شرکتها می کنند با این پاسخ مواجه می شوند که اگر در آلمان مستقر می بودید آنگاه امکام گرفتن کار را داشتید. در این شرایط ویزای جستجوی کار بسیار موثر است.
در حقیقت اینکه بدون هیچگونه اطلاع از شرایط شغلی و محیطی و سایر عوامل موثر، صرفا با امید بی پایه
«درس طب در روایات»استاد تبریزیان96/09/06بسم الله الرحمن الرحیم
موضوع: نقش بشر در گسترش و توسعه‌ی علم طب صحبت راجع به پیدایش علم طب و منشاء آن بود. امروز درباره‌ی گسترش و توسعه‌ی علم طب صحبت می‌کنیم. آیا توسعه و گسترش علم طب به وسیله‌ی پیامبران الاهی بوده است یا بشر در آن نقش دارد؟ سه احتمال وجود دارد. احتمال دارد گسترش علم طب و پرورش آن به دست بشر بوده است و احتمال دارد گسترش علم طب به دست انبیاء بوده است و احتمال دیگر این است که اصول و مبانی ک
تاریک
علت، معلول، منطق، قرارداد، فیزیک. هر چیزی که یک زمانی آن‌قدر در آن دست و پا می‌زنم که به خیالم می‌آید دنیا را بر اساس همان‌ها چیده‌اند. اما یک وقت‌هایی خواسته‌های انسان با زیر پا گذاشتن همین‌ها برآورده می‌شود. ولی مگر می‌شود که که علت و معلول و این‌ها نقض شوند؟! نه، نمی‌شود...
خاکستری
بعضی اتفاقات توجیه منطقی دارند، اما احتمال رخ‌داد آن پایین است. اگر خواسته‌های آدم احتمالش پایین باشد آن‌را ناممکن می‌نامد. سوال این‌جاست که هم
گوشی های تلفن همراه که معمولا در کیف و یا در جیب قرار می گیرند، احتمال خش دار شدن صفحات آن ها بسیار زیاد است و در صورت مجاورت با اجسام تیز و سخت از جمله کلید، کارت های بانکی و … سریعاً شفافیت و یکدست بودن صفحات خود را از دست می دهند. استفاده از یک محافظ صفحه مناسب و تعویض مرتب آن می تواند ظاهر تلفن همراه شما را نو و زیبا نشان دهد و علاوه بر این زیبایی از احتمال شکستن ال سی دی صفحه نیز میکاهد
احتمالا بسیاری از ما با قرص ایبوپروفن آشنایی کاملی داریم و از آنجایی که این داروها جزو گروه OTC‌ محسوب می شوند و خرید و فروششان به صورت آزاد و بدون نسخه است. در هنگام دردهای عضلانی، سر درد و سایر دردهای موضعی به سراغ آن یا نوع زود جذب آن یعنی ژولوفن می رویم.
میانگین زمان مطالعه: 2 دقیقه
ولی این روزها با گسترش ویروس کرونا یا همان Covid-19 و تحقیقات دانشمندان فرانسوی مشخص شده است که ایبوپروفن ها احتمال ابتلا به ویروس کرونا را در افراد افزایش می دهد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بر اساس داده‌هایی که روز جمعه از سوی اداره بهداشت شهر نیویورک منتشر شد، سیاه‌پوستان این شهر بیش از هر گروه نژادی دیگری قربانی کرونا می‌شوند.
بنابر این داده‌ها، تاکنون هزار و ۹۹۹ مرگ بر اثر ابتلا به «کووید-۱۹» در میان سیاه‌پوستان یا آفریقایی‌-آمریکایی‌تبارهای این شهر ثبت شده است.
شبکه «ای‌بی‌سی نیوز» در ادامه گزارش داد آمار نشان می‌دهد احتمال مرگ افراد سیاه‌پوست بر اثر کرونا دو برابر سفیدپوست
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم